Warning: Declaration of & DB_common::raiseError($code = DB_ERROR, $mode = NULL, $options = NULL, $userinfo = NULL, $nativecode = NULL) should be compatible with & PEAR::raiseError($message = NULL, $code = NULL, $mode = NULL, $options = NULL, $userinfo = NULL, $error_class = NULL, $skipmsg = false) in /data/www/21363/valcharova_cz/www/pear/DB/DB/common.php on line 0
Blog | Valcharova - Fashion Stylist

Blog

CAPSULE WARDROBE BUSINESS / ZÁKLAD BUSINESS ŠATNÍKU

Před 3 lety  |  2 minuty čtení

CAPSULE WARDROBE BUSINESS / ZÁKLAD BUSINESS ŠATNÍKU

Některé pracovní pozice vyžadují určitý styl oblékání, zvláště pokud pracujete pro významnou firmu, která má jasně daný dress-code. V tomto případě je důležité reprezentovat profesionálním vzhledem a striktně dodržovat kritéria pro oblékání předepsané firmou.

GREY VEST / ŠEDÁ VESTA #24TT

Před 3 lety  |  1 minuta čtení

GREY VEST / ŠEDÁ VESTA #24TT

Musím se přiznat, že těhotenství si bez dlouhých či krátkých sukní nedokážu představit. Taktéž bez šatů....

FESTIVAL OUTFIT / OUTFIT NA FESTIVAL

Před 3 lety  |  3 minuty čtení

FESTIVAL OUTFIT / OUTFIT NA FESTIVAL

"....Po těch letech vím ( mě, už je padesát?), že výběr bot na tyhle akce je nejdůležitější. Není nic horšího, než když se Vám boří podpatek do trávy a vy sebou lomcujete, jako by Vás někdo sejmul tazerem...."

PŘIBRALA JSEM! CO TEĎ S OBLEČENÍM?

Před 3 lety  |  6 minut čtení

PŘIBRALA JSEM! CO TEĎ S OBLEČENÍM?

"Koukla jsem se na tvé služby. Právě s maminkou vyklízíme její šatník. Je taky malinkatá a bohužel po operaci a lékách přibrala z velikosti S na XL během krátké doby....."