Warning: Declaration of & DB_common::raiseError($code = DB_ERROR, $mode = NULL, $options = NULL, $userinfo = NULL, $nativecode = NULL) should be compatible with & PEAR::raiseError($message = NULL, $code = NULL, $mode = NULL, $options = NULL, $userinfo = NULL, $error_class = NULL, $skipmsg = false) in /data/www/21363/valcharova_cz/www/pear/DB/DB/common.php on line 2248
CAMEL BLAZER / DLOUHÝ KRÉMOVÝ BLAZER | Valcharova - Fashion Stylist

CAMEL BLAZER / DLOUHÝ KRÉMOVÝ BLAZER

Před 3 lety  |  1 minuta čtení

Krásnou sobotu Vám všem :). Když jsem dnes otevřela oči, hodiny na mobilu ukazovaly 7 hodin (!!!)… ano, 7 hodin a já vstávám….v sobotu! brrrr! Ležet se mi už nechtělo, ale vylézt z vyhřáté postele taky ne.

Jediná věc ( dobře, tak dvě, ještě se mi chtělo čůrat), co mě donutila vylézt bylo to, že jsem se potřebovala přesvědčit, že venku za oknem je opravdu to, co za ním vidím. A nezdálo se mi to. Takovou hustou mléčnou mlhu jsem nikdy neviděla. Nešlo vidět nikam. Bylo jen bílo a prázdno. Nic moc pocit z toho pohledu. Při cestě na záchod jsem zavzpomínala na včerejší večer, při kterém jsem objevila ´´kouzlo´´ nealkoholického pátku. Včera jsem předala picí štafetu mému muži a vyzkoušela jsem si ´´práci´´ taxikářky. Musím říct, že to byla velmi výživná jízda domů.