Nákup se stylistkou

Máte chuť na změnu? Výborně, není na co čekat.

Ráno vyrážíte do obchodního centra. Strávíte x hodin v obchodech, při zkoušení Vám ty kalhoty neskuteně sekly, ta sukně Vám seděla, jako by ji někdo ušil přímo na Vásl a to tričko sice nepotřebujete ( protože máte čtyři přesně takové už doma), ale i tak si ho koupíte, když stojí JEN 150,-Kč. Přijdete domů. Vybalíte nové oblečení a jediné komu dělají nové kousky radost jsou věšáky ve Vaší skříni.

Zažila jste to někdy? A né jednou?  

Nebo jste zhubla a toužíte po nových stylových kouscích? Jste po rozchodu a chcete celkovou změnu? Jste po mateřské "dovolné", chystáte se do práce a nutně potřebujete nové a vhodné kousky na pracovní pohovor? Zkuste nákup se stylistkou. Nákupy se mnou.


Nákupy zaberou většinou 3 hodiny. Pokud nákupu předchází třídění šatníku vše je poté jednodušší a celkově komplexnější. 

Je úplně jedno o jaký typ nákupu se jedná. Jsem tu od toho abych Vám, co nejlépe poradila a ukázala, že i "tenhle" overal, co byste si na sebe nikdy neoblékla (se mnou vyzkoušíte a třeba zjistíte), že Vám fakt sekne.

Neočekávejte, že díky jednomu nákupu se stylistou objevíte svůj styl a najdete vše, co Vám sedí.

Nákup se stylistou je nejlepší start, jak začít se změnou. Pokud ale vy samy/i chcete. Stylista se Vás snaží nasměrovat, informovat a upřímně Vám poradit.

První shoping zahrunuje ve většině případů nákup opravdu těch nejzákladnějších basic kousků v neutrálních barvách, klasických střizích, vhodných doplňcích....atd., které jsou velkým nedostatkem ve většině šatníků.

Najít svůj "styl", přirozeně si ho osvojit, získat zdravé sebevědomí, nechat si poradit, najít to co Vám opravdu sedí a vyhovuje je běh na dlouhou trať...a za jak dlouho doběhnete do cíle je jen na Vás. Někdy trvá než si člověk vše osvojí a přijme za své. Mě osobně to trvalo cca 3 roky.

Co je potřeba?
Pohodlná obuv, to v čem běžně chodíte a co jde rychle svléknout, obléknout, svléknout, obléknout......,pevné nervy a samozřejmě dobrou náladu.


Cena: 1500,- Kč
          Dárkový poukaz

Napište mi