FESTIVAL OUTFIT / OUTFIT NA FESTIVAL

Před 5 lety  |  3 minuty čtení

"....Po těch letech vím ( mě, už je padesát?), že výběr bot na tyhle akce je nejdůležitější. Není nic horšího, než když se Vám boří podpatek do trávy a vy sebou lomcujete, jako by Vás někdo sejmul tazerem...."

V zimě se většina lidí těší na Vánoce. Řekla bych, že ani né tak na ty "nucené" vánoční nákupy spojené s utrácením a hodinami strávenými v obchodech, ale spíš na svařáček, volno, klídek a pohodu s rodinou. Prostě a jednoduše na to, že vypadnou na pár dní z práce. Ještě, že tu máme čtyři roční období. Teda, poslední roky už jen dvě.

Léto. Špička ledovce pro "vymetače". Pro ty, kteří milují dobře vychlazenému čepovanému pivu, následným opicím, nabírání vitamínu D, párties a festivalům. Letos festivaly oželím, ale.....kdybych na nějakou tu párty či festival šla, volila bych jeden z těchto outfitů. Všechny jsou praktické a hlavně pohodlné.

Po těch letech vím ( mě, už je padesát?), že výběr bot na tyhle akce je nejdůležitější. Není nic horšího, než když se Vám boří podpatek do trávy a vy sebou lomcujete, jako by Vás někdo sejmul tazerem. Oblečení volte podle doby, kdy tam budete....přes den, večer, celý den? Dnešní RfP bude asi velmi výživné za doprovodu těhle průtrží. 

Na doplňky si moc nepotrpím, ale teď je ta správná doba nějaké ty poklady oprášit.

Kombinujte, jakkoliv. A vůbec se nebojte vzít si zlaté a stříbrné doplňky, pokud to máte v oku. Dají se s nimi vykouzlit velmi poutavé kombinace :).

Barevné laky, vychytané účesy, jiný make-up než jste zvyklá....není lepší doby, kdy se může plně kreativně a stylově "vyblbnout". Hurá do toho a posílejte fotky Vašich festivalových outfitů :)! Budu ráda.

PS: jsem v půlce šestého měsíce, takže inspo outfity nejsou úplně tip top košér, jak bych si přála. Šoupla jsem zde i outfity, které běžně nosím a které by také nebyly špatnou volbou na fesťák :)

ČLÁNEK V CELÉM ZNĚNÍ ZDE. Klára