BLUE COAT / MODRÝ KABÁT

Před 6 lety  |  3 minuty čtení

Pohled z okna na ranní oblohu nebyl zrovna ten nejlepší start do nového dne. No co už. "Půjdu zkusit na balkón, jak tam je". Vylezla jsem na balkón a u nás teda byla pěkná klemra. Rovnou jsem si vzala z věšáku kabátek a přidala ho k věcem, které jsem si nachystala na oblečení.

Ani po sedmé hodině ranní se počasí neumoudřilo, takže kabátek se vážně hodil.

V úterý jsem uklízela celou špajzku. Vše šlo jako po másle. Manžel si šel mezitím zaběhat, takže jsem mohla vysávat o dušu. Taky Váš chlap nesnáší zvuk vysavače? No, tak si tak vysávám pavučiny, všechny jsou vysáté, vítězně držím trubici jako žezlo směrem nahoru a najednou prásk. Lustr letěl dolů. Né na zem, ale na mojí hlavu. Na hlavně mám takovou hrušku, že ani naběračka by nepomohla na zatlačení. Aby to nebylo málo, miláček koupil takovou úúúžasnou věc na zabíjení much...vypadá to jako tenisová pálka se kterou když tu mouchu naberete, tak dostane elektrickou pecku jak sviňa a umře. Má tam i takové tlačítko, které musíte zmáčknout, aby to tu pecku vydalo při kontaktu s hmyzem. Vzala jsem tedy tu pálku do levé ruky a protože mi to bylo nepřirozené, hned jsem si ji chtěla přendat do pravé. JENŽE. Jsem ji chytla, tak jak jsem si ji podávala. Čili tou síťovanou plochou. A pecka do prostředníčku byla na světě. Nebyla to žádná velká rána, ale ten prst naběhl, jako když sledujete animované postavičky, kterým někdo přivře prst a ten prst se jim nalije krví a pulzuje. Tak vypadal i můj prst. M. mi "zakázal" po zbytek dne cokoliv dělat ( škoda, že už bylo 19 hod :D).

Včera jsem si dělala kokosový zábal na vlasy, jaký přesně a jaké byly vlasy po umytí a jak vypadaly druhý den?..... musím říct, že.......! No, to si nechám do článku, který plánuju o víkendu. Mějte se krásně, zítra už je pátek ! :) byclaireKabát - ASOS
Šaty - Next
Boty - UnitedNude
Kabelka - ToBe