POLKA DOTS / PUNTÍKY

Před 6 lety  |  3 minuty čtení

Teda, to byl dneska fofr. V 6 hodin budíček, snídaně, up-grade obličeje, sprcha a šup na gyndu. Dojela jsem na místo v 7:45 a po příchodu do čekárny jsem zjistila, že nás tam je jako much.

Zapsala jsem se do pořadníku, vzala si papírek na zjištění cukrů atd. v moči a šla na záchod. Na záchodě  jsem se musela pekelně soustředit, abych vytlačila aspoň pár kapek. No, bylo to tak tak :D. Po hodině a půl čekání jsem se dostala na řadu. Po obvyklém položení a zodpovězení otázek typu: jestli mě něco nebolí, jestli nekrvácím, jestli je pravidelná stolice, jestli mi nenatékají nohy atd. jsem si zalezla do kabinky a poté vyskočila na kozu. Ten pocit, když mám nohy do praku je jeden z nejtrapnějších a zároveň nejvtipnějších opakujících se momentů, co znám. Na koze vždycky přemýšlím:  když doktor vidí tolik pipin každý den jestli se mu ještě vůbec pipiny líbí. Co myslíte? Určitě musí mít nějakou deformaci z práce. Jak tak koukám, zase jsem krapátko odbočila. Vyšetření ultrazvukem probíhalo asi takhle: ´´ Tak, paní Valchářová, jste 18+3 přesně na den. To je neuvěřitelné! Neuvěřitelné. Placenta je pěkně vzadu. Perfektní. Miminko pěkně roste, vše výborné. Váhu máte taky skvělou. Noooo a já už vím, jaké bude mít miminko pohlaví, ale jelikož si ho nepřejete znát, říkat Vám ho nebudu´´ a usmál se. Ano, přiznám se, že pohlaví dítěte zatím znát nechci. Opravdu je mi to jedno. Pro mě je hlavní úplně něco jiného. Uvidíme, jak se rozhodnu ( rozhodneme), až budu na druhém screeningovém vyšetření. To bude asi rozhodující. Po gyndě mě čekal nákup, cesta domů, příprava oběda, chystání balíčků, cesta na poštu, úklid, nasazení sazeniček květáků a tento článek.

A v čem jsem dnes šla? V jednom sekáči jsem objevila úplně nové, naprosto luxusní zvonáče s vysokým pasem. Jsou z 95ti % bavlna a 5ti% elastan, takže do nich krásně narvu mojí zvětšující se zadnici :p. Čiao Byclaire
PS: články z mého osobního života na www.byclaire.cz
Tunika: HaM
Bundička: Tally Weijl
Boty: GATE
Klobouk: Takko
Kabelka: Cubus